Ontdek het vaartuig en de vervoering van kunst tijdens ‘Het vlot. Kunst is (niet) eenzaam

Ontdek het vaartuig en de vervoering van kunst tijdens ‘Het vlot. Kunst is (niet) eenzaam



Tot en met 15 april 2018 kan je ‘Het vlot. Kunst is (niet) eenzaam’ bezoeken, een prachtige tentoonstelling waarbij ‘het vlot’ centraal staat. Met talrijke kunstwerken van zowel (inter)nationaal gevestigde waarden alsook jong talent, op verschillende locaties in Oostende, word je meegesleurd in het verhaal van het vaartuig en de vervoering van kunst.

Curatoren Jan Fabre en Joanna De Vos maakten de voorbije maanden niet enkel een selectie van kunstenaars, maar ook de locaties werden heel zorgvuldig geselecteerd. Ze kozen voor gekende, minder gekende en unieke locaties met het Mu.ZEE als draaischijf. Locaties als het Gerechtsgebouw, de kelders van de Sint-Jozefskerk en de Peperbusse kregen een plek op de kunstwandeling door de Stad aan Zee.

Het verhaal van de tentoonstelling draait rond het wereldberoemde werk Het Vlot Van Medusa uit 1818 van Théodore Géricault en het utopische vlot Kunst is (Niet) Eenzaam uit 1986 van Jan Fabre.. Een onmiskenbaar verschil in tijd van 170 jaar, maar qua thematiek sluiten ze bijna naadloos op elkaar aan: verbeelding van de expeditie, het avontuur, de overlevingskracht en de bestemming van de kunstenaar.

Het Mu.Zee en de andere locaties zijn geopend van dinsdag t.e.m. zondag van 10u tot 18u. Op 24 december en 31 december verschillen de bezoekuren (10u tot 17u). Tickets kan je online bestellen of bij het Mu.Zee en Toerisme Oostende.

Prijzen:

€10 
€16
€1
Gratis    

individueel-midweek (di-do), groepen vanaf 15 personen
individueel-weekend (vrij-zo & vakantieperiodes)
13-26 jaar
kinderen tot 12 jaar

  • Dit ticket geeft u toegang tot alle locaties van Het Vlot + alle tentoonstellingen in het Mu.ZEE met uitzondering van de Ensor en Spilliaert museumvleugel (+ 4,00€ per persoon)
  • Bezoekers met de trein die een B-dagtrip ticket hebben aangekocht, dienen eerst hun ticket in te wisselen in het Mu.ZEE (niet mogelijk op een andere locatie)
  • Bij bepaalde locaties kan een supplement gevraagd worden om de volledige locatie te bezoeken (bijvoorbeeld Mercator, Mu.ZEE, ...)

Groepen:

Kostprijs rondleiding met gids voor groepen in Mu.ZEE : 70 euro + toegangsprijs
Kostprijs rondleiding met gids voor groepen in de buitenlocaties Het Vlot : 90 euro + toegangsprijs

 Zaalzicht Venetiaanse Gaanderijen
 Zaalzicht Venetiaanse Gaanderijen
CC De Grote Post
CC De Grote Post
Sint-Jozefkerk
Sint-Jozefkerk
Zaalzicht Venetiaanse Gaanderijen
Zaalzicht Venetiaanse Gaanderijen
 Zaalzicht Venetiaanse Gaanderijen
 Zaalzicht Venetiaanse Gaanderijen
BORREMANS - Leopold II laan
BORREMANS - Leopold II laan
Mu.ZEE
Mu.ZEE
Mu.ZEE - PUPPI
Mu.ZEE - PUPPI
Mu.ZEE - SHIOTA
Mu.ZEE - SHIOTA
Mu.ZEE - BORREMANS
Mu.ZEE - BORREMANS
Mu.ZEE - SHIOTA
Mu.ZEE - SHIOTA
Mu.ZEE
Mu.ZEE
Mu.ZEE
Mu.ZEE
Mu.ZEE
Mu.ZEE
Fliri - Dominicanenkerk
Fliri - Dominicanenkerk
Fliri - Dominicanenkerk Fliri - Dominicanenkerk Fliri - Dominicanenkerk Fliri - Dominicanenkerk Fliri - Dominicanenkerk Fliri - Dominicanenkerk Fliri - Dominicanenkerk Fliri - Dominicanenkerk Fliri - Dominicanenkerk Fliri - Dominicanenkerk Fliri - Dominicanenkerk Fliri - Dominicanenkerk Fliri - Dominicanenkerk Fliri - Dominicanenkerk Fliri - Dominicanenkerk

Gerelateerde blogposts
Ontdek meer